چگونه کسب و کار تولیدی راه بندازیم ؟

ارتباط سه جانبه اکوتوریسم گردشگری پایدار سفر كم شتاب در طبیعت

نویسنده :شهلا امیری
تاریخ:دوشنبه 10 فروردین 1394-11:55 ق.ظ

عنوان انگلیسی مقاله: THE TRILATERAL RELATIONSHIP ECOTOURISM – SUSTAINABLE TOURISM – SLOW TRAVEL AMONG NATURE IN THE LINE WITH AUTHENTIC TOURISM LOVERS
عنوان فارسی مقاله: ارتباط سه جانبه اکوتوریسم گردشگری پایدار سفر كم شتاب در طبیعت همراه با دوستداران گردشگری اصیل.
دسته: جهانگردی - گردشگری
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 7
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.
_______________________________________
چکیده ترجمه:
در حال حاضر روند حركت جهان مادی گرا و مدرن به سمت زندگی در محیط زیست، و صرف زمان بیشتر در طبیعت و نزدیك شدن به همه چیزهای پاك، صلح آمیز و ناشناخته بیشتر شده است. گردشگرانی كه تعطیلات خود را در مناطق روستایی می گذرانند بیشتر و بیشتر می شوند. اكوتوریسم،‌ در حومه شهر و یا در طبیعت بیشتر مورد توجه افرادی قرار گرفته است كه در مناطق شهری با وضعیت مالی بالا اما سرشار از فشار ها، زندگی می كنند و مشتاق هستند كه به طبیعیت و زندگی در جوامع روستایی بازگردند. اكوتوریسم، گردشگری پایدار و سفر كم شتاب- همه این انواع گردشگری نكات مشتركی از نظر كیفیت زمان صرف شده توسط گردشگران در تعطیلات و بازگشت به سنن و آداب فراموش شده، خصوصا از سوی گردشگرانی كه از كشورهای توسعه یافته یا مناطقی كه آداب و رسوم آنها كمتر حفظ شده است، دارند. 
کلیدواژه: اكوتوریسم، گردشگری براساس طبیعت، گردشگری مسئولانه، سفر كم شتاب.
مقدمه:
هدف از این مقاله نمایش ارتباط بین سه نوع گردشگری است: اکوتوریسم، گردشگری پایدار و سفر كم شتاب. ما رابطه ساده و ظریفی بین سه نوع گردشگری با استفاده از اطلاعات كتابخانه ای ایجاد كردیم و داده های حاصل را تحلیل كدیم و در نهایت برخی نظرات را در این زمینه ارائه كردیم. 
در رومانی، این نوع جدید توسعه گردشگری، به سختی آغاز شد. اكوتوریسم، با توجه به اصول خود،‌اشاره به گردشگری پایدار و مسئولانه دارد و با توجه به تعاریف و مفاهیم اكوتوریسم، نیاز به مكان های مسئولانه و سفر كم شتاب در طبیعیت دارد كه بر حفاظت از محیط زیست و مكانهای بازدید شده تاكید دارد. برآورد شده است كه گردشگری طبیعت محور پویاترین بازار در سالهای آتی خواهد بود، و ارزشهای مصرفی جدید را كه توسط گردشگری دنبال می شود در نظر می گیرند: اصالت، حفاظت از طبیعت، فردیت، احترام به محیط زیست، صلح و، به طور کلی، آنچه ناقض رفتار سخت گردشگری انبوه است.

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نماییدداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic